У Луганській області, попри дозвіл, жоден агропродовольчий ринок не почав працювати

Події

У Луганській області у п'ятницю, 1 травня, жоден агропродовольчий ринок не почав працювати.

Про це повідомила начальник Головного управління Держпродспоживслужби у Луганській області Ріта Холоденко, пише Луганська ОДА.

“Потенційно сьогодні могли б відкритися 13 з 22 агропродовольчих ринків Луганської області. Проте, для цього, крім відповідної реєстрації, його керівник мав забезпечити дотримання усіх заходів санітарної безпеки. Зокрема, проходження температурного скринінгу продавцями та відвідувачами, а також встановити на кожному вході диспенсери з антисептиком. Тож, про готовність стати до роботи вже 1 травня заявили тільки керівники ринків “Успіх” та “Універсальний”, що у Сєвєродонецьку”, – розповіла вона.

Холоденко додала, що після перевірки цих двох ринків представники Держпродспоживслужби та Сєвєродонецької міської ради у супроводі Нацполіції виявили на одному відсутність безконтактного термометру та санітайзерів, а керівництво іншого не привело у належний санітарний стан територію ринку. Зазначається, що на усунення недоліків керівникам ринків контролюючі органи дали три дні.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордони. Роботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень – від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць – до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей. 22 квітня карантин подовжили до 11 травня.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *