У Київській області перевіряють ще два гуртожитки, в яких виявлені хворі на коронавірус

Події

У Київській області в двох гуртожитках проводиться масове тестування на коронавірусну інфекцію після того, як в кожному з них було виявлено по одному хворому. Про це повідомив тво голови Київської обласної державної адміністрації Василь Володін під час брифінгу.

Один гуртожиток розташований у Бориспільському районі, у Петропавлівському. Там захворіла медпрацівниця. У гуртожитку родина займає власне крило і має виокремлені кухню та санвузол.

Ще один гуртожиток – у Гостомелі. Там захворів військовослужбовець. Родини проживають там у боксах, і мають власні кухню та санвузол, родина перебуває на самоізоляції.

В області 54 нових хворих на коронавірус за добу, серед захворілих – 30 медпрацівників.У Вишневому на ізоляції залишаються 239 осіб, було проведено 241 тест, разом з двома працівниками будівлі. У мешканців 78 позитивних тестів, з яких двоє померли, 4 лікуються у лікарні, решта – на самоізоляції вдома. При цьому тільки 10 людей мають виражені симптоми хвороби, в решти COVID-19 проходить безсимптомно. Біля гуртожитку постійно чергує швидка, а 65 поліцейським, які чергують біля будівлі і стежать за дотриманням карантину, зроблять тести. Протягом періоду самоізоляції вхід та вихід з будівлі заборонений, встановлено спецрежим доступу до гуртожитку. Місцева влада виділила кошти та надала телефон гарячої лінії, за яким можна звертатись самоізольованим мешканцям.
Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордони. Роботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень – від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в’їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць – до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей. 22 квітня карантин подовжили до 11 травня.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *