У Києво-Печерській лаврі зафіксували третю смерть від коронавірусу

Події

У Києво-Печерській лаврі 17 квітня зафіксовано вже третю смерть від нового типу коронавірусу COVID-19. Недуга забрала життя монаха Никодим, який нещодавно повернувся з Почаївської лаври, але через занедужання був ушпиталений до лікарні.

Про це повідомила пресслужба УПЦ МП.

“Із великим сумом повідомляємо, що преставився насельник Лаври монах Никодим, який недавно поступив до Лаври зі Свято-Духова скита Почаївської Лаври. Просимо всіх помолитися за упокій його душі”, – сказано у повідомленні.

Водночас, одужання від коронавірусу зафіксували у шістьох ченців і послушників. Вони вже повернулися до Києво-Печерської лаври. Їх поселили у спеціально відведеному корпусі, підготовленому заздалегідь службами санепіднагляду. За їхнім здоров’ям будуть наглядати лікарі.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордони. Роботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень – від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць – до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *