У Кіровоградської області медики рятують членів родини, які ще й втратили все майно в пожежі

Події

Вогонь знищив житло багатодітної родини у Кіровоградській області, та ще й у пожежі постраждали троє із чотирьох дітей: 6-річний хлопчик та дівчата 8 та десяти років, а також їхня мама.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.16.45.

Сусіди, знайомі, просто небайдужі земляки намагаються відновити будинок родини, щоб там можна було б принаймні переночувати.  «Ми зараз застіклюємо всі вікна, міняємо рами і так далі. Щоб можна було затопити грубку, щоб було тепло», – каже односелець Микола.

Зайнялося вранці, коли у хаті була вся родина: мама, тато та четверо дітей. Старша 16-річна донька хотіла допомогти батькам і підкинула у пічку дрова і залила розпалювачем. «Вона налила і воно зразу «фахнуло», загорілась баклажка. Вона її впустила і воно розтеклося. Полум’я пішло і вона втекла. Я підхопився одразу», – каже батько родини.

Вогонь охопив усі кімнати за лічені хвилини. Дітей рятували через вікна, винести встигли всіх. Старша донька і батько відбулися переляком. Трьох молодших дітей і матір доправили до лікарні.

Найбільше постраждала 10-річна дівчинка. В неї опіки 42 відсотків шкіри і дихальних шляхів. Дитина нині в реанімації. «Дівчинка в більш-менш стабільному стані. Із стадії шоку ми дитинку вивели. Дитина сьогодні прооперована, зроблені перев’язки. Стан опікових поверхонь без погіршення», – кажуть медики.

Мама  з восьмирічною донькою та шестирічним сином в опіковому центрі. «Загальний стан їх залишається тяжким, але стабільним. Тому перевели вже до нас у наше відділення. Вони ще будуть потребувати переливань плазми і можливо еритроцитів, і препаратів альбуміну. То треба нам трохи допомогти із цим питанням, то треба нам донори», – каже завідувачка Наталя Корчака.

Рятувальники погасили хату за 20 хвилин, однак за цей час і в без того небагатої  родини згоріло усе: від матраців до білизни. Батько і старша донька нині живуть у сусідів і збирають гроші на порятунок рідних.

Всі хто бажає родини допомогти фінансово – Банк Аваль: 4119971011252428 Парош Ольга.  Для волонтерської допомоги: 050 977 22 13 Анатолій

Кореспондентака Олена Шворак.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *