У Хмельницькому коронавірус побороли два військових медики, які мали нетиповий прояв хвороби

Події

У Хмельницькому ще два пацієнти побороли нову коронавірусну інфекцію – це лікарі військового шпиталю.

Про це повідомила пресслужба Хмельницької ОДА.

Інфіковані COVID-19 мали безсимптомну форму перебігу хвороби, а тому лікувалися амбулаторно. Зазначається, що хворі мали нетиповий прояв коронавірусу. 

Перше ПЛР-дослідження, яке провели в місцевому лабораторному центрі, не підтвердило коронавірус. Оскільки медики контактували з інфікованими, то вони 14 днів перебували на самоізоляції. Протягом цього часу вони не мали проявів COVID-19.

Утім, перед виходом на роботу Міноборони вирішило додатково перевірити своїх працівників. Діагноз підтвердили у столиці, а згодом і в Хмельницькому. Після цього військові медики перебували на самоізоляції, адже симптоми у них так і не проявилися. 

Крім того, побороти недугу вдалося трьом членам однієї родини, яка проживає в обласному центрі. Хворі лікувалися  вдома. Коронавірусна інфекція в усіх трьох мала легкий, майже безсимптомний перебіг.

Слід зауважити, що станом на 24 квітня в Хмельницькій області зафіксовано 67 випадків зараження коронавірусом.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордони. Роботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень – від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць – до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей. 22 квітня карантин подовжили до 11 травня.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *