У Харкові палав ринок "Барабашово": вщент вигоріло десять крамниць

Події

Полум'я спалахнуло раптово вночі на одному з найбільших ринків Харкова – «Барабашово», та за лічені хвилини охопило дві сотні квадратних метрів, вщент вигоріло десять крамниць, йдеться в ТСН.12.00.

Загасити вогонь рятувальники змогли лише за півтори години. Наразу є дві версії займання – закорочення дротів або ж підпал.

Своєю чергою адміністрація ринку заявляє, що пожежа не випадкова і твердять, що мерія хоче залякати підприємців, аби ті поступилися місцем і дали побудувати через «Барабашово» дорогу. Міська рада ці звинувачення категорично відкидає. «Цей торговельний модуль не працював від початку карантину. Був знеструмлений, тому всі закиди щодо самозаймання чи то якихось моментів, пов'язаних із експлуатацією, можна сміливо відкидати. Горіли ті речі, які навіть не могли горіти. Це кухонне знаряддя: каструлі тощо, а тканина, яка була поруч, навіть не зайнялася», – кажуть представники ринку.

«Цей торговельний об'єкт знаходиться на тій уявній лінії, яку міська влада, міські чиновники вважають початком цієї дороги, сумнозвісної. Підприємці вже заявили про те, що це – чергове залякування», – додає речник ТЦ «Барабашово» Сергій Зайцев.

Нагадаємо, у Житомирській області вогонь з поля, що горіло, перекинувся на село. Там згоріло 32 будівлі, один рятувальник у реанімації. В ДСНС припускають, хтось підпалив траву на сусідньому полі. Через вітряну погоду вогонь швидко розповсюджувався. Коли полум'я дійшло села, люди намагались його приборкати, але марно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *