У Харківський області спалахнула лісова пожежа: вогонь охопив 20 га

Події

У Харківській області на території Володимирівського лісництва 25 квітня виникло загоряння сухої трави та очерету на відкритій території, згодом через вітер відбулось займання хвойної підстилки, очерету на болоті, гілля та повалених дерев. Площа пожежі стрімко зростала.

Як повідомляє ДСНС, вогонь розповсюдився на загальну територію близько 20 га, однак рятувальникам вдалося локалізувати пожежу, загрози верховому лісу немає.

“25 квітня на номер “101” надійшла інформація, що поблизу селища Красний Кут Краснокутського району Харківщини на територі Володимирівського лісництва Гутянського лісового господарства трапилась пожежа в лісовому масиві. Спочатку виникло загоряння  сухої трави та очерету на відкритій території. Та згодом через сильні пориви вітру пожежа почала розповсюджуватись в бік хвойного лісу. Відбулося займання хвойної підстилки, очерету на болоті, гілля та  повалених дерев. Площа пожежі стрімко зростала. Існувала загроза займання верхового хвойного лісу. Зважаючи на це, працівники лісового господарства запросили допомогу рятувальників”, – йдеться у повідомленні.

Заначається, що до гасіння пожежі залучені 15 пожежних автоцистерн, 85 осіб особового складу ДСНС, 4 пожежні автоцистерни, 1 трактор та 21 працівник лісового господарства.

Нагадаємо, 17 квітня у Житомирській області зафіксували масштабні пожежі. Горіли ліси та сіла. В результаті вже згоріли понад 80 будинків. Найбільшої шкоди завдано селам Нижня Рудня, Острови, Магдину та Личмани Овруцького району. Як відомо, однією з причин лісових пожеж є діяльність людей, які після прибирання на цвинтарі села Першотравневе підпалили сміття, внаслідок чого вогонь перекинувся на дерева, а згодом розповсюдився і на інші сусідні населені пункти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *