У Дніпропетровській області запровадили окремі премії медикам, які лікують коронавірусних пацієнтів

Події

Студентів-медиків та інтернів  до боротьби з коронавірусом не залучатимуть. Немає такої потреби, заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов, йдеться у ТСН.19:30.

За його словами, на разі медпрацівників в Україні цілком вистачає. Усім їм платитимуть по три додаткові зарплати щомісяця. Доплати за ризик запроваджують для своїх медиків і на місцевому рівні. На Дніпропетровщині щомісячні премії – від 4 до 8 тисяч гривень – отримуватимуть півтисячі фахівців. З обласного бюджету на це уже виділили вісім мільйонів гривень.

“Сума виплат залежить від кількості годин і днів, які відповідний співробітник відпрацював, працюючи з COVID-19, а також від окладу, який отримує відповідний співробітник”, – прокоментував голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордони. Роботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень – від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць – до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей. 22 квітня карантин подовжили до 11 травня.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *