У Чернівецькій області майже сотня нових заражених коронавірусом: дані на вечір 22 квітня

Події

У Чернівецькій області упродовж 22 квітня підтвердили ще 87 заражень новим коронавірусом COVID-2019. Таким чином, загальна кількість інфікованих COVID-2019 на Буковині сягнула 1140 осіб.

Про це повідомив голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук під час вечірнього відеозвернення.

За його словами, лабораторією за добу було проведено майже 300 аналізів. Осачук наголосив, що лише проведення тестувань є дієвим способом у боротьбі з коронавірусом. 

“За результатами сьогоднішнього дослідження було проведено майже три сотні аналізів і за результатами встановлено нових 87 випадків заражень коронавірусом.  Хочу запевнити, що Чернівецькою ОДА розроблений і затверджений чіткий план забезпеченості ліжками всіх хворих, які будуть потребувати лікування. Є перша черга, друга і третя. У нас в області є достатньо медичних закладів, які спроможні прийняти кожну людину, яка буде потребувати лікування. Зараз ми маємо тільки 37% заповнюваності ліжок, які визначені для лікування коронавірусної хвороби”, – розповів Осачук.

За словами Осачука, в області до апаратів ШВЛ підключено шестеро буковинців. Загалом в регіоні є 82 апарати.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордони. Роботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень – від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць – до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей. 22 квітня карантин подовжили до 11 травня.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *