У Чернівецькій області 45 хворих на коронавірус пацієнтів перебувають в реанімації, серед них двоє дітей

Події

У реанімаціях медичних закладів Чернівецької області станом на 27 квітня перебувають 45 хворих на коронавірус пацієнтів, з них 8 – на апаратах штучної вентиляції легень, серед них досі у стабільно важкому стані залишається 5-річна дівчинка із Чернівців. 

Про це повідомляє Чернівецька ОДА. 

“У медичних закладах станом на 27 квітня перебувають 57 пацієнтів у важкому стані, з них у реанімаціях – 45, на апаратах штучної вентиляції легень – 8. У реанімації обласної клінічної лікарні є 18 пацієнтів, троє з них підключені до апаратів штучної вентиляції легень. Ідеться про двох хворих, яким більше 60-ти років, та молоду 30-річну жінку, у них важкі форми пневмонії. Також у пацієнтів ниркова недостатність; вони тривалий час лікуються методом гемодіалізу”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що у реанімації обласної дитячої лікарні перебуває двоє дітей. У стабільно важкому стані залишається 5-річна дівчинка, у якої пневмонія та підтверджено коронавірус. Вона підключена до апарату штучної вентиляції легень. Також на вихідних госпіталізували хлопчика із важкою формою анемії та підозрою на COVID-19. Стан його важкий, але виною тому не вірусна інфекція, а основне захворювання.

В ОДА додали, що усього від 25 лютого за стаціонарною медичною допомогою через COVID-19 до лікарів звернулися 909 буковинців. У медичних закладах області станом на 27 квітня перебуває 498 людей, із них у 207 пацієнтів підтверджено коронавірус, решта – з підозрою.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордони. Роботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень – від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць – до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей. 22 квітня карантин подовжили до 11 травня.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *