У "Борисполі" заблокували виліт чартера з заробітчанами, які прямували до Лондона

Події

Чартер з українськими заробітчанами, які прямували до Лондона, не випустили з аеропорту “Бориспіль”. Рейс авіакомпанії МАУ був призначений на 12:40. Однак в останній момент його скасували, йдеться у ТСН.16:45.

Зараз 116 пасажирів літака досі чекають поки вирішиться їх доля і те, чи зможуть вони полетіти на роботу.  Всі кажуть, що дуже втомлені, адже люди з різних регіоні регіонів України і  в силу карантину добиралися хто як. Кого привезли родичі, хто добирався на таксі, деякі  майже добу витратили лише на дорогу.

З аеропорту Бориспіль вранці вилетіло два рейси в Париж та Ніццу. Третій, у Лондон, отримав заборону на виконання рейсу від  Державіаслужби. Їхнього коментаря поки отримати не вдалося. Проте вони уже назвали свою причину МАУ.

“Від Державіаслужби отримали пояснення про те, що нібито заборона з тієї причини, що було змінено номер рейсу. Тобто, авіакомпанія має отримати дозволи від наших структур – всі листи були надіслані, підтвердження ми отримали на виконання рейсу. А сьогодні для нас був сюрприз буквально за пару годин до вильоту, що ми отримали заборону”, – прокоментував представник МАУ Микола Бистрий.Скільки ще часу  чекати пасажирам лондонського рейсу та і чи відбудеться він взагалі, поки невідомо. Втомлені люди  кажуть, що не знають, як повертатись додому, якщо літак не полетить, оскільки грошей вже не мають.

Нагадаємо, Велика Британія очікує нестачі робочих рук, коли прийде час збирати врожай. Нині в країні перебуває лише третина з працівників-мігрантів, які зазвичай зайняті в полях. Влада розмірковує, як заохотити до польових робіт британців, які перебувають у вимушеній відпустці через карантин.

Кореспондентка ТСН Вікторія Ковцун

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *