ТСН на 1+1 продемонструвала рекордні показники телеперегляду від початку 2021 року

Події

За аудиторією 18-54 (50+) частка склала16.3% з рейтингом 3,2%. Випуск подивилося 2,1 мільйони українців (охоплення за аудиторією 4+ (Укр.). Також  у цей день телеканал 1+1 став лідером телеперегляду за комерційну добу з часткою 9,4 % за аудиторією 18-54 (50+). Ведучою випуску о 19:30 була Соломія Вітвіцька.

28 липня в ефірі ТСН показали третій випуск спецпроекту “Розділені” Неллі Ковальської, у якому на прикладі досвіду Ірландії продемонстрували, чи є ціна у компромісу та чи можливе врегулювання конфлікту між людьми, які нещодавно вважали одне одного ворогами. Також глядачі 1+1 у вечірньому випуску новин дізнались про ситуацію з новим штамом коронавірусу “Дельта” в Україні. Побачили сюжет про загибель легендарного українського пілота Ігора Табанюка, який вчора розбився на Прикарпатті.

Вечірній випуск ТСН о 19:30 –  це найактуальніші вечірні новини, які висвітлюють не тільки події в Україні, а й в усьому світі. Служба новин продовжує інформаційно-освітню місію і дотримуючись високих стандартів забезпечує глядачів якісним інформаційним контентом. Дивіться ТСН щодня о 19:30 на 1+1.

*Показники розраховані на основі попередніх даних. Дані дослідження ТБ аудиторії належать ІТК; оператор панелі – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “1+1”. Детальніше по показникам та визначенням цільових аудиторій у глосарії ІТК.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *