Терехов назвав попередні дати похорону Кернеса

Події

Похорон харківського мера Геннадія Кернеса, який помер від ускладнень після коронавируса, має відбутись в рідному місті на початку наступного тижня.

Про це повідомив секретар міськради Ігор Терехов в ефірі телеканалу “ZIK”. 

Він зазначив, що орієнтовно похорон будуть або в понеділок 21 грудня, або у вівторок, 22 грудня. «Все залежить від того, як німецька влада все оформлять», – запевнив друг політика.

Церемонію організують таким чином, щоб всі бажаючі змогли попрощатися з мером.

Нагадаємо, що в Харкові 17, 18 і 19 грудня оголошено жалобу.

Помер мер Харкова Геннадій Кернес вночі в німецькій клініці Шаріте в Берліні, де лікувався від коронавірусу. Туди його доправили в спеціальній капсулі літаком ще у вересні. Коронавірусна хвороба дала ускладення. Шість днів тому у мера Харкова відмовили нирки, це зрештою і спричинило смерть. Впродовж хвороби Кернес встиг переобратися на посаду міського голови та дистанційно знову очолити Харків.

У клініці Шаріте ані лікування, ані смерть Генадія Кернеса не коментують, посилаються на лікарську таємницю, зазначають в ТСН.

Клініка Шаріте – найбільша німецька і одна з найбільших європейських університетських клінік, їй понад 300 років. До клініки входить понад 100 лікарень та інститутів, тут працюють нобелівські лауреати з медицини. В клініці Шаріте лікувалося чимало відомих людей – Ангела Меркель, Юлія Тимошенко, Едуард Шеварднадзе, Борис Єльцин, російський опозиційний політик Олексій Навальний, який, до речі, розкрив вартість лікування тут. Так місяць лікування в Шаріте Навальному коштували 50 тисяч євро, а транспортування медичним літаком до Берліна – 79 тисяч євро. До слова цей самий борт доставив із Харкова в Берлін і Генадія Кернеса.

Тут у клініці Шаріте Кернес лікував наслідки хвороби. Лікарі давали позитивний прогноз. Так у жовтні в Мережу виставили довідку, підписану професором Шаріте Норбертом Сутторпом, інфекціологом і пневмологом. Там медик підтвердив, що Кернес щодня робить прогрес і лікарі очікують на його повне одужання.

Місяць тому друг Кернеса Павло Фукс показав у мережі селфі із мером. А до Харкова Кернес планував повернутися до нового року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *