Татарову знову не обрали запобіжний захід: на засідання суду не прийшли прокурори

Події

Заступнику голови Офісу президента Олегу Татарову знову не змогли обрати запобіжний захід. На засідання Вищого антикорупційного суду не з'явилися прокурори. Через це суддя змушений був перенести слухання.

Про це йдеться 28 грудня у сюжеті ТСН.16:45.

Олег Татаров зайшов до суду через службовий вхід. На подвір'ї установи його противники влаштували мітинг. Татарова підозрюють у даванні хабаря чиновнику МВС під час розслідування махінацій із квартирами для Нацгвардії. Це провадження три роки належало до підслідності Національного антикорупційного бюро. Минулого тижня Офіс генпрокурора раптово передав цю справу до СБУ, а заразом і змінив групу прокурорів. Нових прокурорів призначили аж 12. Але жоден із них сьогодні до суду не прийшов. Наступне засідання призначили на середу, 30 грудня, на 10 ранку.

Нагадаємо, Національна асоціація адвокатів України (НААУ) обурилася діями в.о. керівника Спеціальної антикорупційної прокуратури Максима Грищука, який підписав повідомлення про підозру адвокату, заступнику Офісу президента Олегу Татарову. Там зазначили, що це є порушенням вимог Кримінального Процесуального Кодексу та закону України “Про адвокатуру та адвокатську діяльність”, якими передбачено спеціальний порядок повідомлення про підозру адвокату. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *