"Там нічому горіти": Геращенко – про пожежі поблизу сховищ ядерних відходів у Чорнобилі

Події

Жодної небезпеки для Чорнобильської атомної електростанції внаслідок лісової пожежі, яка від 4 квітня вирує в Чорнобилі, немає. Вогнеборці контролюють ситуацію і недопустять поширення вогню на Прип’ять. 

У цьому запевнив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, залишивши відповідний коментар у Facebook.

Заступник очільника МВС спростував інформацію щодо нібито вогонь перебуває за кілька кілометрів від сховища з радіоактивними відходами “Підлісний”, що поряд із ЧАЕС.  

“Місто Прип'ять надійно охороняється від пожежі. І там все буде добре. І туристу будуть продовжувати туди їздити і через 10 і 20 років. А от після Вашої заяви про те що вогонь підбирається до сховищ ядерних відходів, яку широко розтиражували всі ЗМІ, сьогодні вночі будуть погано спати сотні тисяч людей. Тим паче, що Ви і Ваші співробітники, що організовують екскурсії в зону відчудження, добре знаєте, про те, що ці сховища побудовані із залізобетону і там нічому горіти”, – відповів він на публікацію Ярослава Ємельяненка, директора “Асоціації чорнобильських туроператорів”, який і повідомив про те, що вогонь нібито наблизився до Прип'яті.

А на сторінці МВС України у Facebook, Геращенко наголосив, що сховища відпрацьованих ядерних відходів, які є в Зоні відчуження, розташовані в безпечних відносно лісових пожеж місцях.

“Пожежа, яка йшла в сторону сховища ядерних відходів “Підлісний” була ліквідована на далеких підступах ще вранці”, – сказано у повідомленні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *