Суд вирішуватиме, чи законно було закривати КПП на кордоні з анексованим Кримом

Події

Окружний адміністративний суд Києва відкрив провадження через зупинення роботи контрольних пунктів в`їзду та виїзду на адміністративній межі з тимчасово окупованим Кримом з метою запобігання поширенню нового коронавірусу. Про це повідомляє пресслужба суду.

“Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі про оскарження розпорядження Кабінету міністрів України від 14 березня 2020 року №291-р. “Про тимчасове припинення роботи контрольних пунктів в’їзду на тимчасово окуповану територію Автономної Республіки Крим і м. Севастополя та виїзду з неї, спрямоване на запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”, — сказано у повідомленні.

Позивач вважає, що це рішення порушує права громадян, які мають реєстрацію місця проживання на тимчасово окупованій території України. Воно є незаконним та не відповідає правовому акту вищої юридичної сили.

Суд ухвалив розглядати справу за правилами загального позовного провадження. Підготовче судове засідання призначено на 2 червня.

Раніше повідомлялося, що роботу Контрольних пунктів в`їзду-виїзду на межі з тимчасово окупованою терориторією Криму тимчасово припинено через карантин, який запровадили задля припинення поширення коронавірусної інфекції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *