Стогнала і була знесиленою: у Львові патрульні врятували пенсіонерку, яка через інсульт не могла вийти з квартири

Події

У Львівської області 75-річна пенсіонерка кілька днів пролежала на підлозі у власній квартирі. У жінки стався інсульт і вона не могла самостійно піднятися, лише ледь чутно кликала на допомогу.

Про це повідомляють у МВС України.

Прохання допомогти почули сусіди пенсіонерки, які і викликали поліцію. Патрульні попросили її відчинити двері, але бабуся не могла самостійно зробити цього. Вона лише стогнала та просила допомогти. Тоді поліцейські відчинили двері силою.

“Знесилена, без води та їжі, 75-річна пенсіонерка кілька днів пролежала на підлозі у власній квартирі. Попередньо, у неї трапився інсульт”, – сказано у повідомленні.

Зайшовши до помешкання, поліцейські виявили пенсіонерку на підлозі. Літня жінка говорила нерозбірливо. Виявилося, що так вона пролежала декілька днів.

Інспектори викликали їй швидку допомогу, дали води, та разом із сусідами і родичами дочекалися медиків.  Сусіди розповіли, що літня жінка не мала рідних і ключі вона нікому не давала.Нагадаємо, у Києві патрульні поліцейські врятували чоловіка, який декілька разів вдарив себе ножицями. Поки один із патрульних тримав за руки потерпілого, його напарнику вдалося зробити перев’язку. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *