Справжнє диво: небайдужі люди подарували 75-річному осліплому музиканту з Вінницької області новий баян

Події

Самотньому 75-річному  осліплому музикантові-самоучці з Вінничини, який грав на зламаному баяні аби не сумувати вечорами, після сюжету в ТСН, в якому розповіли про його досвід виживання – глядачі  відгукнулись і подарували новий інструмент. Сам літній меломан назвав подарунок справжнім дивом і одразу взявся до справи.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.

Осліпнувши три роки тому, колишній бухгалтер Михайло Іванович від самотності освоїв баян. Волонтерка Жанна, яка з пенсіонером ніколи не бачилася, але у телефонному зв'язку вже 4 місяці про захоплення дідуся знала зі щоденних розмов.

“Людина, яка все життя бачила, і раптом втратила зір. Вона не розчарувалася, не поставила хрест на собі, а вона собі знайшла хобі”, – говорить Жанна.

Про мрію Михайла Івановича волонтерка розповіла в ТСН, її почуло подружжя Оксана та Сергій. Сімейн пара, не вагаючись, вирішила подарувати Михайлу Івановичу баян, який залишився їм у спадок від батька Сергія.

“Наш батько не був би проти. Нехай чоловік користується. Ми бачили, як він грає”, – розповідає Сергій Іванов.

 Баян доправили з Києва до дідуся, який мешкає на Вінничині. Михайло Іванович дуже зрадів такому подарунку.

“Хороший, треба звикнути до нього”, – сказав Михайло Іванович, беручи до рук баян.

На новорічні свята пенсіонер планує зіграти на новому інструменті для рідних та близьких.

Нагадаємо, що у Запорізькій області відомий акордеоніст Сергій Шамрай влаштував музичний виступ для корів. Музикант виконав кілька композицій для копитних.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *