"Спілкувався адекватно". У Тернопільській лікарні прокоментували самогубство чоловіка на обсервації

Події

У лікарні Тернополя вкоротив собі віку 39-річний пацієнт, батько чотирьох дітей. Після повернення з Польщі він був в окремій палаті. Знайшли чоловіка запізно, йдеться у ТСН.19:30.

У Тернопільській лікарні №3 на обсервації перебувають два десятки людей. В окремих палатах з триразовим харчуванням, душем та туалетом. Самогубець пробув тут менше тижня.

“Він у нас перебував з двадцятого числа за направленням сімейного лікаря. Температури не було, почував себе нормально, спілкувався абсолютно адекватно з лікарями”, – прокоментував директор лікарні Юрій Лазарчук.

В обід чоловік ще поїв, а уже для вечері двері не відчинив. Коли їх вибили, пацієнт був у зашморзі  без ознак життя. У чоловіка було четверо дітей та дружина. Відомо, що декілька років він працював у Польщі. Чому вкоротив собі віку на обсервації, з'ясовують правоохоронці.

Нагадаємо, у Хмельницькій області чоловік порізав собі ноги та руки та ще й увімкнув газ, бо вирішив, що захворів на коронавірус. Йому, каже, було важко дихати. У помешканні правоохоронці виявили кілька пляшок від спиртних напоїв, а в самого чоловіка спостерігались ознаки сп’яніння.

Кореспондент ТСН Світлана Павук

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордони. Роботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень – від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць – до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей. 22 квітня карантин подовжили до 11 травня.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *