Смерть на Яворівському полігоні: правоохоронці розглядають кілька версій

Події

У Львівській області на Яворівському полігоні з вогнепальним пораненням у груди знайшли 20-річного курсанта. Правоохоронці розглядають кілька версій події, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

За інформацією ТСН, правоохоронці серед версій розглядають, зокрема вбивство та самогубство начебто через нерозділене кохання. Справу розслідує Державному бюро розслідувань, Утім, там поки що нічого не коментують.Чи знайшли біля тіла зброю або передсмертну записку,  не кажуть.

Курсанти розповідають, що почули постріл, а коли вибігли подивитись, то хлопець уже лежав неживий.

“Слідство вважає, що це автомат “Калашникова”. У кожного військовослужбовця є особиста зброя, яка за ним закріплена. Поки що невідомо, з якої зброї був здійснений постріл: з його чи не з його”, – каже начальник групи зв'язків з громадськістю військової служби правопорядку ЗСУ Володимир Потапов. 

Відомо, що курсант навчався в Національній академії сухопутних військ на четвертому курсі. На полігоні проходив військові навчання.

Як повідомлялося, 22 квітня близько 18.30 на військовому полігоні у Львівські області мертвим знайшли курсанта одного з вищих військових навчальних закладів. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *