SkyUp Airlines від 5 липня скасує кілька внутрішніх рейсів

Події

Авіакомпанія SkyUp Airlines від 5 липня скасує рейси між Львовом і Харковом, а також з Києва до Львова і Харкова через комерційні причини.

Про це повідомила пресслужба компанії.

“У зв’язку з комерційними причинами від 5 липня 2020 року авіакомпанія SkyUp Airlines продовжить виконувати польоти за п’ятьма з оголошених раніше восьми напрямків внутрішньоукраїнської програми”, – йдеться у повідомленні.

Будуть скасовані такі рейси: 

Київ – Львів – Київ: від 06.07 до 15.09;
Київ – Харків – Київ: від 06.07 до 15.09;
Харків – Львів – Харків: від 05.07 до 15.09.

Всі пасажири, які придбали квитки на ці рейси, отримають відшкодування вартості квитків автоматично. 

Компанія зазначає, що українці готові літати за тарифами в ціновому діапазоні 500-800 грн, однак SkyUp може забезпечувати лише певний відсоток квитків за ціною на рівні 500 грн. 

“SkyUp працює за лоукост-моделлю і може забезпечувати лише певний відсоток квитків за ціною на рівні 500 грн. Зберігати таку вартість на всьому рейсі неможливо, оскільки ПДВ, що входить до її складу, суттєво збільшує собівартість рейсу. Таким чином ми спостерігаємо  наступну тенденцію: коли в системі залишаються дорожчі квитки, попит на рейс знижується. Відповідно, завантаженість рейсу зменшується”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, українська авіакомпанія “Мотор Січ” через збільшення кількості хворих на коронавірус тимчасово скасовує рейси між Запоріжжям та Мінськом. Маршрути скасовуються попередньо від 17 до 31 липня. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *