Сервери КМДА зазнали хакерської атаки

Події

На сервіси Київської міської державної адміністрації здійснюються масові хакерськи атаки. Про це повідомляє пресслужба Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА. Йдеться про  DDоS-атаки. 

”На сервіси КМДА здійснюється масована DDоS-атака. Близько 90% спроб атакувати мережу успішно відбиваються внутрішньою системою кіберзахисту”, — йдеться в повідомленні.

Система кіберзахисту забезпечила працездатність всіх міських сервісів. Однак зовнішні канали зв'язку працюють з навантаженням. Через це можливі тимчасові обмеження доступу до електронних сервісів та міських сайтів.

Служба безпеки КМДА зафіксувала близько 1,5 мільйонів оригінальних IP-адрес, з яких здійснювались спроби дестабілізувати роботу е-сервісів. За 20 хвилин відхилили близько 4 мільярдів атакуючихз запитів

.

 

”Ми вже передали інформацію про інцидент до правоохоронних органів та робимо все можливе для якнайшвидшої стабілізації ситуації. Можу сказати точно, що за тривалістю та кількості атакуючих ботів подібних викликів в Україні ще не було”, — повідомив директор департаменту Юрій Назаров.

Нині протистояння між хакерами та спеціалістами з кібербезпеки триває. Через це можливі обмеження в доступі до міських сервісів.

Напередодні повідомлялося, що хакери у більшості країн світу використовують панічні настрої серед громадян у період пандемії коронавірусу та здійснюють фішинг-атаки, щоб отримати персональні дані користувачів мережі.

Про це повідомили у Департаменті кіберполіції Національної поліції України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *