Санта-Клаус в умовах карантину: скільки коштує дзвінок до лапландського Діда Мороза

Події

Санта-Клаус мандрує світом і дарує подарунки дітям та дорослим. Відстежити його шлях цього року можна на сайті Flight Radar. Не зупинила казкового дідуся навіть пандемія. У ВООЗ запевнили, що Санта має імунітет до коронавірусу, відтак, зможе відвідати всі країни.

Перехопити Санту під час різдвяних привітань вдалося і журналістам. Подробиці – у матеріалі ТСН.19:30.

Щоб поговорити з лапландським Санта-Клаусом, вже не обов'язково до нього їхати: можна просто зателефонувати за допомогою відеозв'язку. Санта-Клаус каже – за майже рік карантину навчився спілкуватись онлайн.

“Сам я людина старих поглядів, спілкуюся листами, і для мене це все в новинку. Але команда ельфів мені допомагає”.

Ельфи допомагають так, що в Санти робота розписана похвилинно. Коштує відеозв'язок із Санта-Клаусом 2700 гривень. Тривалість розмови – 5 хвилин. Домовитися про розмову може кожен. Проте, на його сайті найближчі вільні місця від 26 грудня.

Санта-Клаус розповів: в Лапландії туристів значно поменшало, хоча резиденція працює щодня. Коронавірус його обійшов. Традиційно, просить дітей показати свої вміння і загадати бажання. Санта уважно слухає й обіцяє все справдити. Додає, що цього року йому надіслали ще більше листів, ніж минулого. І окрім дитячих – багато дорослих.

“Здоровя – це бажання №1 від старших людей”, – зазначив Санта-Клаус.

Нагадаємо, що Санта-Клаус здійснює політ навколо Землі. Простежити політ казкового героя у режимі онлайн можна за цим посиланням. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *