Розділяють перестороги про політичний тиск: у Правлінні НБУ відреагували на відставку Смолія

Події

Члени Правління Національного банку України розділяють перестороги Якова Смолія, який 1 липня подав у відставку з посади голови НБУ, щодо систематичного політичного тиску.

Про це повідомляє пресслужба НБУ.

“Члени Правління Національного банку України поважають рішення голови Національного банку щодо відставки та розділяють його перестороги щодо систематичного політичного тиску”, – йдеться у повідомленні.

Там зазначають, що надалі продовжуватимуть роботу для збереження макрофінансової стабільності та інституційної спроможності Національного банку.

“Правління закликає президента, уряд та політиків ефективно взаємодіяти з центральним банком та дати Національному банку змогу виконувати функції, покладені на центральний банк Конституцією України та Законом України “Про Національний банк України”, – додали у пресслужбі.Нагадаємо, 1 липня голова правління Національного банку України Яків Смолій написав заяву про звільнення та передав її на розгляд президенту України. Смолій заявив, що звільняється через постійний політичний тиск. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *