Розбещував неповнолітніх: в Одеській області директора дитбудинку відправили під варту

Події

В Одеській області директора спеціалізованого будинку дитини в Ізмаїлі взяли під варту. Його підозрюють у сексуальному насильстві та розбещенні малолітніх.

Про це повідомили в прокуратурі Одеської області.

За даними слідства, директор дитячого будинку з червня 2018 року по серпень 2020 року, вдень і вночі, систематично приводив до свого службового кабінету трьох вихованців під приводом спільного проведення часу, зокрема перегляду мультфільмів.

Далі керівник дитбудинку, використовуючи довіру, свій авторитет та неспроможність дітей чинити опір, неодноразово вчиняв щодо них сексуальне насилля та розпусні дії. Судом задоволено клопотання прокурорів про відсторонення підозрюваного від займаної посади.

За  ухвалою Ізмаїльського міськрайонного суду при застосуванні запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, визначили розмір застави у сумі 168 тисяч гривень.

Нагадаємо, 19 грудня стало відомо, що директору дитбудинку в Ізмаїли вручили підозру у розбещенні вихованців. Як становили слідчі, понад двох років 59-річний чоловік, на якого були покладені обов’язки щодо виховання та піклування про потерпілих, вчиняв стосовно них розпусні дії та сексуальне насилля.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *