Рятувальники повністю локалізували пожежі у Зоні відчуження

Події

Рятувальникам вдалося локалізувати два останні осередки пожежі поблизу с. Крива Гора та с. Рудьки – Буряківка. Про це повідомляє пресслужба ДСНС України.

Станом на 14 годину 28 квітня лісову пожежу на території Зони відчуження локалізовано.

“Продовжуються заходи щодо гасіння окремих осередків торф’яників в Дитятківському, Паришівському та Луб’янському лісництвах, ліквідацію яких у плановому режимі будуть здійснювати лісогосподарські підприємства Державного агентства з управління зоною відчуження”, — йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що радіаційний фон по м. Києву, Київській області та у Зоні відчуження у межах природних фонових значень.

Нагадаємо, 26 квітня міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що всі осередки загорянь у Зоні відчуження Чорнобильської АЕС загасили. 4 квітня в Зоні відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення поблизу с. Володимирівка Котовського лісництва виникла верхова лісова пожежа на площі 20 га. До гасіння залучили авіацію. 6 квітня поліція відкрила кримінальне провадження через пожежу в Чорнобильській зоні. Журналісти ТСН, які побували на місці згарища, кажуть, що вогнем знищено не лише ліси, а й 12 віддалених сіл, цвинтарі. Від пожежі загинули та постраждали сотні тварин. Збитки сягають десятків мільйонів гривень, проте точна площа вигорання ще невідома.

Пожежу в Чорнобильській зоні, яка тривала 10 днів поспіль, 14 квітня вдалося загасити, після того два дні спостерігалось лише тління пеньків та деревини. Рятувальникам дуже допоміг дощ. Але через сильний вітер 16 квітня у Чорнобильській зоні знову почалася пожежа, яку досі намагаються загасити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *