Рейтинги "Слуги народу" і Зеленського надалі стрімко падають – результати нового опитування

Події

Главу держави Володимира Зеленського, у разі президентських виборів, наразі б підтримали лише трохи більше 30% українців. А президентську партію “Слуга народу” – 29,3%.

Про це свідчать результати опитування, првоеденого соціологічною групою Рейтинг 24-28 червня 2020 року.

Так, за місяць рейтинг президента впав із 39,3% до 34,6%. Водночас, на другому місці опинився п'ятий президент Петро Порошенко – його готові підтримати наразі 11,4% українців.

Далі рейтинг вигладяє так:

Юрій Бойко – 11,2%,
Юлія Тимошенко – 7,2%,
Ігор Смешко – 6,7%,
Олег Ляшко – 3,4%,
Сергій Притула  – 3,2%
Віктор Медведчук  – 3,0%
Анатолій Гриценко  –  3,0%
Володимир Гройсман  – 2,8%
Анатолій Шарій  – 2,5%
Олег Тягнибок  – 1,2%
Сергій Тігіпко  – 0,7%
Підтримка інших кандидатів нижче 4%,
Не визначилися – близько 15%.

Згідно з опитуванням, 52% українців незадоволені діяльністю президента України Володимира Зеленського і лише 36% – задоволені. Разом із тим, 57% громадян підтримують главу держави, бо переконані, що він хоче змінити Україну і прийшов у політику саме з цією метою.

Але водночас більшість опитаних громадян заявляють, що після завершення першої президентської кадентції Володимир Зеленський має піти з посади. 

Тим часом, парламентський рейтинг, попри тривале падіння, все ж очолює партія “Слуга народу”. За неї готові віддати свої голоси 29,3% серед тих, хто буде голосувати та визначився із вибором.

Партію “Опозиційна платформа – За життя” підтримує – 15,3% українців. На третьому місці “Європейська солідарність” – 13,6%. І на четвертій сходинці “Батьківщина” – 10,7%.

“Сила і честь” та партію Шарія – готові підтримати по 3,7% опитаних. Радикальну партію – 3,5%, “Голос” – 3%, “Свободу” – 2,5%, “Українську стратегію” – 2,2%. Водночас близько 20% опитаних не визначилися з партійними вподобаннями.  

До слова, опитування проводилося 24-28 червня серед населення України віком від 18 років і старше у всіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму і Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю та типом поселення. Особисте формалізоване інтерв'ю (face-to-face). Вибіркова сукупність: 2000 респондентів. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою ймовірністю 0,95: не більше 2,2%.  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *