Пиячила всю ніч: у Житомирі у багатодітної матері відібрали п'ятьох дітей

Події

У Житомирі соціальні служби заскочили багатодітну матір п'яною і відібрали у неї п'ятьох дітей. Найменшому лише три місяці, а старшій дитині – 8 років.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.Ранок 15 грудня.

Малюки зараз у лікарні. Медики кажуть, діти були голодні і недоглянуті. За кілька днів ні матір, ні батько до них так і не навідалися.

“У нас медсестрички, санітарочки, всі за ними доглядають. Клопоту звичайно більше, бо п'ятеро діток”, – розповідає лікарка-педіатриня дитячої лікарні м. Житомира Альона Нишпал.

Малюкам почали допомагати інші мами, які перебувають у лікарні зі своїми дітьми. Приносять іграшки, дитяче харчування та підгузки.

“Предмети гігієни, одяг, взуття, приносили навіть коробками, все віддали медсестрам, вони їм там виділяють добово”, – каже волонтерка Олена Тернопольська.

Соціальні служби кажуть, родина перебуває на обліку як неблагополучна. Матір притягнуть до адміністративної відповідальності за недогляд за дітьми і збираються позбавити її батьківських прав. Жінка ж просить залишити дітей з нею.

“Ну так просто захотілося ввечері. І випила, а наступного дня я така ще була не в стані. Якщо людина ніч не спить, п'є. Хочу щоб мені повернули, плачу, ночами не сплю”, – розповіла багатодітна матір Ольга Сінкевич. 

Нагадаємо, раніше у Дніпрі правоохоронці вимушені були забрати з оселі дітей, бо ті, голодні, копирсалися в горах сміття.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *