Прикмети на Новий рік-2021: чого не можна робити, щоб не розлютити Бика

Події

Новий рік асоціюється з ароматом ялинки й мандаринів, теплом родинного вогнища й позитивними емоціями. Його із нетерпінням чекають не лише дітлахи. Адже в новорічно-різдвяний період навіть дорослі починають вірити в дива й багатовікові традиції. Деякі з них варто дотримуватися завжди у ніч проти 1 січня, інші – виключно у рік, символом якого згідно з китайським календарем, є та чи інша тварина. 

Безумовно, 2020-й був складним. Кожен із нас має великі очікування від наступного року, проте є ряд прикмет, які в жодному разі у новорічну ніч не можна робити. ТСН.ua. розповідає про повір'я, які необхідно знати кожному, щоб не привабити до себе біду в 2021 році.

Символом 2021 року є Білий металевий Бик, для якого, як відомо, червоним є кольором табу. А тому, щоб не розлютити тварину, категорично заборонено використовувати червоних, тигрових і леопардових відтінків скатертини. Тому потрібно обирати білий і сріблясті кольори. Наприклад, келихи можна декорувати сріблястими стрічками.

Аналогічна ситуація із новорічним вбранням. Так, в одязі слід надати переваги спокійним кольорам. Також, оскільки Бик віддає перевагу натуральність, не рекомендується одягати на Новий рік-2021 прикраси зі штучних каменів.

Також цьогоріч не можна готувати й ставити на стіл страви з телятини і яловичини. Адже цим Ви можете розлютити символ року і він відвернеться від Вас.  

Традиційно у святкову ніч не можна скандалити, ображатися і з'ясовувати відносини. Це загрожує тим, що наступні 12 місяців Ви проведете в негативі. Натомість слід святкувати в доброзичливій і позитивній атмосфері, яка збережеться протягом усього року.

На Новий рік також не можна ставити на святковий стіл пошкоджений посуд. Це означатиме бідність і сварки впродовж наступного року.

Також 31 грудня заборонено прати, прибирати, виносити з будинку сміття. Таким чином можна накликати біду і позбутися добробуту. 

Якщо за святковим столом забруднити одяг чи пролити на нього напій, це означатиме матеріальну скруту впродовж року. Згідно з прикметами, зустрічати Новий рік не можна із порожніми кишенями. Це теж символізує фінансову нестабільність у прийдешньому році.  

В останній день року забороняється пришивати ґудзики, зашивати одяг. Це може обернутися тим, що “зашиєте” старі проблеми й вони супроводжуватимуть Вас в новому році.

Раніше ми писали про святкові традиції, які принесуть щастя у 2021-му. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *