При Офісі президента може з'явитися рада ветеранів

Події

Керівник Офісу президента України Андрій Єрмак ініціює створення ради ветеранів, яка працюватиме як дорадчий орган при Офісі глави держави.

Про це він заявив 27 квітня під час робочої наради зі своїми заступниками, повідомляє офіційне інтернет-представництво президента України.

Зазначається, що до її складу можуть увійти учасники бойових дій, які нині захищають територіальну цілісність і суверенітет України, члени їхніх родин, волонтери, військові.

Також на нараді обговорили і питання щодо протидії поширенню коронавірусу в регіонах та лікування наявних хворих. Зокрема, йшлося про фінансування лікарень, які першими приймають недужих з коронавірусом у Кропивницькому, забезпечення надбавки до заробітної плати соціальним працівникам у Полтавській області, збереження дотацій у низці регіонів. Також обговорювалася необхідність продовження законів щодо забезпечення подолання COVID-19 в Україні, термін дії яких закінчується.

Нагадаємо, українські медики, які працюють із зараженими новим коронавірусом COVID-19, будуть отримувати надбавки у розмірі до 300% заробітної плати. А заклади охорони здоров’я будуть отримувати оплату послуг через Національну службу здоров’я України. Відповідну постанову 24 квітня затвердив Кабінет міністрів під час позачергового засідання. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *