Пожежники загасили три осередки пожежі у Житомирській області

Події

Станом на 12:00, 3 травня, в Овруцькому районі Житомирської області рятувальники змогли загасити три осередки пожежі. Про це повідомляє Держслужба з надзвичайних ситуацій (ДСНС).

Як відомо, осередки пожеж знаходилися поблизу трьох сіл. “На території Овруцького лісництва загасили 2 вогнища загоряння лісової підстилки поблизу села Первомайське (виникло 16.04) і села Дубовий Гай (виникло 29.04). Також загасили загоряння лісової підстилки поблизу села Лучанка в Овруцькому районі на території Слобідського лісництва”, – йдеться у повідомленні.

Рятувальники продовжують гасити окремы осередки тління лісової підстилки, пнів і деревини.

“Всього до гасіння пожеж на території Житомирської області залучено 327 осіб і 62 одиниці техніки, з них від ДСНС 64 осіб особового складу та 22 одиниці техніки”, – додали в ДСНС.

Нагадаємо, 17 квітня у Житомирській області зафіксували масштабні пожежі. Горіли ліси та сіла. Найбільшої шкоди завдано селам Нижня Рудня, Острови, Магдин та Личмани Овруцького району. Як відомо, однією з причин лісових пожеж є діяльність людей, які після прибирання на цвинтарі села Першотравневе підпалили сміття, внаслідок чого вогонь перекинувся на дерева, а згодом розповсюдився і на інші сусідні населені пункти. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *