Пожежа у Чорнобильські зоні найсильніша за 25 років – керівник Держекоінспекції

Події

Виконувач обов’язків Голови Державної екологічної інспекції України Єгор Фірсов розповів про наслідки пожеж у Чорнобильській зоні. Про це він розповів в ефірі “ТСН.Тиждень”.

“Для відновлення лісу знадобляться роки, а іноді навіть десятки років. Загинуло багато звірів. Це все треба буде відновлювати і формувати конкретний план і треба сказати, що ця пожежа одна з найсильніших пожеж за останні 25 років”, – заявив Фірсов.

За його словами, наслідки і збитки будуть суттєві.

Нагадаємо, через сильний вітер 16 квітня у Чорнобильській зоні знову почалася пожежа. Пожежу в Чорнобильській зоні, яка тривала 10 днів поспіль, 14 квітня вдалося згасити, після того два дні спостерігалось лише тління пеньків та деревини. Рятувальникам дуже допоміг дощ.

4 квітня в Зоні відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення поблизу с. Володимирівка Котовського лісництва виникла верхова лісова пожежа на площі 20 га. До гасіння залучили авіацію. 6 квітня поліція відкрила кримінальне провадження через пожежу в Чорнобильській зоні. Журналісти ТСН, які побували на місці згарища, кажуть, що вогнем знищено не лише ліси, а й 12 віддалених сіл, цвинтарі. Від пожежі загинули та постраждали сотні тварин. Збитки сягають десятків мільйонів гривень, проте точна площа вигорання ще невідома.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *