Понад тисяча запитів в секунду: у Мінцифри розповіли, скільки українців подали заяви на отримання "карантинних" 8 тисяч

Події

Понад 33 тисячі українців успішно подали заяви на отримання матеріальної допомоги ФОПам у “Дії”. Водночас ще сотні тисяч користувачів намагаються подати заяву.

Про це 14 грудня повідомили перший заступник міністра цифрової трансформації Олексій Вискуб та керівник проєкту “Дія” Мстислав Банік під час онлайнбрифінгу. 

З моменту запуску послуги “Одноразова матеріальна допомога ФОПам та найманим працівникам” сотні тисяч користувачів одночасно намагаються подати заяву. Зараз йдеться про понад тисячу запитів в секунду.  Це вплинуло на стабільність роботи застосунку і порталу “Дія”, пояснили у Мінцифрі.

“Якщо ви вже подали одну заяву, не намагайтесь надсилати одразу ще одну. Про усі статуси вашої заяви ви можете дізнатися у вашому кабінеті громадянина на порталі “Дія” або через push-сповіщення у застосунку. Інформація про зарахування коштів надійде від вашого банку”, — прокоментував Мстислав Банік під час брифінгу.

Подати заяву на отримання допомоги можна від 14 до 31 грудня включно.

Нагадаємо, Міністерство цифрової трансформації України реєструє високе навантаження на застосунок “Дія” через велику кількість охочих подати заяви на отримання виплат фізособам-підприємцям та найманим працівникам на період локдауну. З огляду на це, застосунок може працювати з перебоями. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *