Окупанти в Криму відреагували на намір України блокувати участь іноземної компанії в опрісненні води

Події

Окупанти назвали намір України блокувати роботу міжнародної компанії щодо опріснення води в анексованому Криму проявом “злісної руйнівної сутності”.

Відповідну заяву озвучив голова так званого “комітету кримського парламенту з питань народної дипломатії і міжнаціональних відносин” Юрій Гемпель, пише “РБК”.

“Завадити, підірвати, перекрити – політична еліта України щодня все лютіше демонструє свою злісну руйнівну сутність. Злісна і злопам'ятна політика України схожа на ляльку в ляльковому театрі, яка робить конвульсивні рухи”, – висловився окупант.

Напередодні міністр закордонних справ Дмитро Кулеба повідомив,  що Україна буде блокувати роботу міжнародної компанії щодо опріснення води в окупаційному Криму.

“Була заява представників незаконної окупаційної “влади” в Криму про те, що вони залучають велику міжнародну компанію для впровадження технологій опріснювання води. Ми одразу почали роботу і обов'язково знайдемо цю кампанію. І завадимо реалізувати цей проєкт”, – наголосив Кулеба, додавши, що води для цивільного населення на півострові достатньо.

За словами “очільника” окупованого Криму Сергія Аксьонова, початок будівництва опріснювальних установок очікується в січні 2021 року. 

Нагадаємо, що відсутність води в Криму шостий рік поспіль не дає спокою окупантам. Без України півострів стає пустельною землею.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *