Новий рік в багнюці та з теплом до 13 градусів: прогноз погоди на 27-31 грудня

Події

У найближчі п'ять днів, 27-31 грудня, в Україні очікуються опади у вигляді снігу та дощу. На дорогах ожеледиця. У понеділок та вівторок почнеться підвищення температури, місцями буде до 13 градусів тепла. В останній день 2020 року, 31 грудня, буде зовсім не “новорічна” погода – ляпатиме дощ і буде плюсова температура.

Про це йдеться в прогнозі Українського гідрометцентру.

НЕДІЛЯ, 27 ГРУДНЯ

Буде переважно без опадів, лише у південних, східних та Дніпропетровській областях уночі сніжитиме.

Температура вночі 0-6 градусів морозу, в Карпатському регіоні 5-11 градусів морозу. Вдень від 2 градусів морозу до 4 градусів тепла.

На Заході пориви вітру 15-20 м/с.

ПОНЕДІЛОК, 28 ГРУДНЯ

На Правобережжі дощ і мокрий сніг, місцями ожеледь. На решті території без опадів.

На північному сході та півдні на дорогах місцями ожеледиця.

В Україні, починаючи з південного заходу, очікується підвищення температури вночі до 1 градуса морозу до 5 градусів тепла, вдень до 3-8 градусів тепла, на Півдні 8-13 градусів тепла. У східних та Сумській областях уночі послаблення морозу, вдень близько нуля.

У більшості областей пориви вітру 15-20 м/с.

ВІВТОРОК, 29 ГРУДНЯ

На Закарпатті, Прикарпатті та у північно-східних областях дощ і мокрий сніг, місцями ожеледь. На решті території без опадів.

На північному сході та півдні на дорогах місцями ожеледиця.

В Україні, починаючи з південного заходу, підвищення температури вночі до 1 градуса морозу до 5 градусів тепла, вдень до 3-8 градусів тепла, на Півдні 8-13 градусів тепла. У східних та Сумській областях уночі послаблення морозу, вдень близько нуля.

У більшості областей пориви вітру 15-20 м/с.

СЕРЕДА, 30 ГРУДНЯ

У західних областях ітиме дощ. На решті території Україні хмарно й без опадів.

Температура вночі від 2 градусів морозу на Сході до 3-5 градусів тепла на Заході. Удень на Сході буде 2-4 градуси тепла, на Півночі – 5-9 градусів тепла, у Центрі – 7-11 градусів тепла, на Півдні – 9-13 градусів тепла, на Заході – 5-9 градусів тепла.

ЧЕТВЕР, 31 ГРУДНЯ

В останній день 2020 року погода не порадує морозом та снігом. Навпаки – ляпатиме дощ. Опади очікуються на половині території України – в західних, північних та частині центральних областей. На Сході та Півдні хмарно й без опадів.

Температура вночі від 2 градусів морозу на Сході до 5-9 градусів тепла на Півдні. Удень на Сході буде 2-5 градусів тепла, на Півночі – 5-9 градусів тепла, у Центрі – 7-11 градусів тепла, на Півдні – 9-13 градусів тепла, на Заході – 4-8 градусів тепла.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *