Німецький бомбардувальник часів Другої світової війни помітили в українському небі

Події

На Житомирщині люди помітили літак, який ще наганяв страху на війська союзників під час Другої світової війни. Знаменитий пікірувальник “Юнкерс Ю-87”.

Про те, як будували копію німецького “Юнкерса Ю-87” та пілота німецької машини йдеться 28 грудня у сюжеті ТСН.16:45.

Копію німецького “Юнкерса Ю-87” побудували житомирські майстри. Літак трохи менший за оригінал – 3/4  від оригіналу. Це справді знаменита  машина,  один з символів тодішнього німецького авіапрому. Літак, який був здатен скидати бомби з високою точністю. 

“На будівництво цього літака 7 років пішло, креслень оригінальних ніхто не віддав – їх немає в природі. Допомагали головний конструктор, Саша Очковський ну і ще Максим Мамчур”, – розповідає власник літака Анатолій Семенов.  

Лише фотографії. Олександр Очковський порахував, за цих сім років він міг би побудувати з півдесятка інших літаків. 

“Була задумка побудувати Іл-2, він теж двомісний, але там механіка складніша, вибрали цю модель”, – говорить чоловік. 

“Юнкерс” уже отримав  українську реєстрацію, Анатолій Називає її “аусвайс”  і це означає, що літак  може вільно літати по всьому світу. У найближчих планах – відвідати кілька авіазлетів. От тільки ще треба бомби там різні причепити, і ще один кулемет приладнати. 

Ну і ще одна робота для “Юнкерса”. Несподівано для його творців літаком  зацікавилися кіношники. Ті, які і досі знімають про війну.  Вони примушували Анатолія і позувати і газувати на  літаку і навіть горіти у ньому. Анатолій визнає, кіно це важко, але дуже цікаво. Єдина незручність – зазвичай його у фільмі  постійно збивають. 

Нагадаємо, раніше у Карпатах пошуковці знайшли залишки німецького літака Junkers часів Другої світової війни. Знахідку вони залишили у горах, адже вважають, що її місце саме у такому музеї просто неба. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *