Незаконна націоналізація "Масандри" в окупованому Криму: Мінреінтеграції готує нові санкції

Події

Віцепрем’єр-міністр України, міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков заявив, що очолюване ним міністерство звернеться у міжнародні суди та ініціюватиме нові санкції проти осіб, які причетні до незаконної оборудки з “Масандрою” в окупованому Росією Криму.

Як повідомляє Мінреінтеграції, санкційний пакет наразі вже готується.

“Усі наявні у відкритих джерелах документи  (протоколи, заявки, біографії керівництва так званого міністерства в Криму, що організувало це, тощо) вже в нас. Санкційний пакет вже готується”, – заявив Резніков.

Він також додав, що Мінреінтеграції вживатиме відповідних заходів до осіб, які причетні до незаконного аукціону:

ініціюватиме національні санкції;
ініціюватиме судове переслідування, у т.ч. в міжнародних судах;
звертатиметься до міжнародних партнерів про внесення винних до санкційних списків та посилення санкцій.

Варто зазначити, що керівник прокуратури АР Крим та міста Севастополя Ігор Поночовний в оприлюдненому 14 грудня інтерв'ю “Дзеркало тижня” заявив, що присвоєння і продаж майна АТ “Виробничо-аграрне об'єднання “Масандра” в окупованому Росією Криму Україна кваліфікує як військовий злочин.

Нагадаємо,14 грудня 2020 року у тимчасово окупованій Російською Федерацією АР Крим сталася незаконна оборудка з майновим комплексом Державного концерну “Національне виробничо-аграрне об’єднання “Масандра”. На так званому “аукціоні” відбулося відчуження “Масандри”, яка перебувала у безпосередньому віданні підконтрольній РФ окупаційної адміністрації. Набувачем окупаційна влада визнала зареєстровану у Санкт-Петербурзі компанію “Південний проєкт”, яка є дочірнім підприємством Банку “Росія”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *