Небезпечне морозиво в Харкові: супермаркет пояснив причини скандалу та повідомив про утилізацію продукту

Події

Небезпечне морозиво, в якому Держпродспоживслужба в Харкові, знайшла отруйні речовини, зняли з продажу та утилізували. 

Про це повідомили в пресслужбі “МЕТРО Кеш енд Кері Україна”

Як зазначається, перевищення допустимих норм етиленоксиду виявили в одному з компонентів морозива ТМ Snickers, Bounty та Twix, яке виготовляється у Франції. Через це мережа супермаркетів в усіх своїх магазинах вилучила морозиво із продажу та утилізувала. Також заблоковані подальші поставки цього морозива. 

У “Метро”, де продають морозиво зазначили, що в Україні відсутні законодавчо встановлені норми щодо рівня допустимості етиленоксиду в морозиві.

“Однак, оскільки в країні походження морозива – Франції – виробництво продуктів регулюється законодавством ЄС, та визначено допустимий рівень включення етиленоксиду у продукцію, а виробником були виявлені відхилення в одному із компонентів (харчова добавка), що входять у склад цього морозива, то останнім було прийнято рішення щодо відкликання цієї партії морозива з продажу”, – йдеться в повідомленні. 

Нагадаємо, у Харкові в одному із супермаркетів міста продавали морозиво, у якому виявили етиленоксид – небезпечну отруту, яку використовують для стерилізації медичних інструментів. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *