Навчання в закладах профосвіти під час січневого локдауну: нові правила від Міносвіти

Події

Навчання в закладах профтехосвіти в Україні під час січневого локдауну повинно відбуватися виключно дистанційно. Адміністрації закладів профосвіти повинні також змінити розклади виробничої практики.

Про це йдеться в листі МОН.

У Міносвіти уточнили, якщо практика припадає на січень 2021 року і її не можна провести онлайн, її потрібно перенести на пізніше. У такому разі з учнем мають погодити дати відпрацювання, а далі затвердити в директора профтеху.

Також адміністрації закладів профосвіти мають скорегувати графік роботи для працівників закладів на період посиленого карантину. Крім того, у гуртожитках мають і надалі дотримуватися протиепідемічних заходів. Йдеться про вимірювання температури, дезінфекція поверхонь, масковий режим у місцях загального користування.

“Ми вкотре звертаємо увагу закладів на необхідність дотримання правил, які запобігають поширенню COVID-19. Управлінці на місцях мають у запасі майже три тижні, щоб адаптувати освітній процес до нових вимог, а головне, поінформувати працівників закладів про майбутні зміни. Вони стосуються не лише переходу на дистанційну роботу, а й мінімізації фізичних контактів між учасниками освітнього процесу”, – зазначив заступник міністра освіти і науки Ігор Гарбарук.

Нагадаємо, раніше МОН надало рекомендації для шкіл у зв’язку з посиленням карантинних обмежень 8-24 січня 2021 року.  

Як відомо, 17 грудня ВР призначила Сергія Шкарлета міністром освіти і науки України. Що про нього відомо, читайте у матеріалі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *