Навчання під час карантину: у МОН пояснили, чому запустили відеоуроки з помилками

Події

У Міністерстві освіти та науки прокоментували наявність помилок в уроках проєкту “Всеукраїнська школа онлайн”.

“У низці відеоуроків, що вийшли впродовж останніх 5 днів, були помилки, які не вилучили з відео на етапі виробництва. Ситуація, коли в ефір виходить матеріал з помилками, – неприпустима. Основна причина цього – брак часу”, – пояснили на сайті МОН, додавши, що від ідеї до першого виходу в ефір минуло лише два тижні.

“Усі уроки виходили з продакшну вночі напередодні виходу в ефір – близько 30 відео на добу. За таких термінів на обов’язкову експертну перевірку уроків не вистачило часу”, – зауважили в міністерстві.

Водночас, з понеділка, 13 квітня, до перевірки уроків долучать незалежних експертів, які зможуть переглядати відео та вносити правки до виходу в ефір. “Робота над помилками – важливий етап будь-якого розвитку”, – зазнається у повідомленні. 

Як повідомлялося, протягом онлайн-навчання українці звернули увагу на низку помилок вчителів. Так, на уроці математики для п’ятикласників 7 квітня, вчителька від 30,2 відняла 2,2, але замість 28 отримала 18. А на уроці географії 8 квітня вчителька сплутала Індійський океан з Атлантичним.

На захист вчителів онлайн-школи, яких ображають у соцмережах через допущені помилки, став президент України Володимир Зеленський, заявивши, що: “Помилитися не страшно. Страшно за все своє життя не створити нічого, окрім нечистот”.

Нагадаємо, що група 1+1 медіа долучилася до реалізації масштабного загальнонаціонального освітнього проєкту Офісу президента України, Міністерства освіти та науки, Комітету ВРУ з питань освіти та науки та громадської спілки “Освіторія”. Так, уроки для учнів 5-го та 8-го класів транслюють, зокрема, на телеканалах ПЛЮСПЛЮС й УНІАН-ТБ, що входять до групи 1+1 медіа. Також відео можна переглянути на сайті ТСН.ua у розділі “Школа онлайн”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *