Нацрада з питань телебачення та радіомовлення знову взялася за "112 Україна"

Події

Через трансляцію в ефірі телеканалу “112 Україна” мультфільму російського виробництва, Нацрада з питань телебачення та радіомовлення вирішила провести позапланову перевірку каналу. Про це повідомляє пресслужба регулятора.

“Під час проведення моніторингу Національна рада виявила, що 19 квітня 2020 року о 13:05 телеканал “112 Україна” демонстрував анімаційний фільм «Необыкновенное путешествие Серафимы» (виробник – Російська Федерація, 2015 р., “КиноАтис”, фонд преподобного Серафима Саровського, режисер – Сергій Антонов) за участі російського актора Михайлова Олександра Яковича, прізвище якого внесено до Переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці”, — йдеться в повідомленні.

Так, транслюючи такий контент, телеканал порушив Закон України “Про телебачення і радіомовлення”, в якому не допускається використання телепродуктів, одним із учасників яких є особа, внесена до Переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці, складеного Міністерством культури України.

“Крім того, зафіксовані результати моніторингу “112 Україна” також містять ознаки недотримання пункту а) частини першої статті 59 цього Закону, яким передбачено, що телерадіоорганізації зобов’язані дотримуватися законодавства України та вимог ліцензії. Національна рада перевірить діяльність телеканалу “112 Україна” на наявність відповідних порушень після закінчення карантину та в разі їх підтвердження ухвалить до ліцензіата рішення, передбачене чинним законодавством”, — сказали в пресслужбі.

Раніше повідомлялося, що у січні Національна рада з питань телебачення та радіомовлення під час засідання 9 січня призначила позапланові виїзні перевірки телеканалів “ZIK” та “112 Україна”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *