Найбільше смертей серед коронавірусних пацієнтів настає від ускладнень хронічних хвороб – Ляшко

Події

Станом на ранок 12 квітня випадки смертей від коронавірусу зареєстровані вже у 18 областях України. У віковій структурі переважають люди віком 50+ – це 85,5% смертей. Про це під час щоденного брифінгу розповів головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

 МОЗ зазначає, що найбільше смертей у віковій групі 60+, яка є групою підвищеного ризику. На цю групу доводиться 65% серед усіх, хто помер, маючи захворювання на коронавірусну хворобу.

“Аналізуючи динаміку смертності, 82% померлих мали супутні захворювання, зокрема серцево-судинні, цукровий діабет, новоутворення, захворювання нирок і легень, у деяких осіб були поєднані ці захворювання. Все це, після приєднання до хронічних хвороб коронавірусної хвороби, призводить до того, що ми відмічаємо ускладнення, які несумісні з життям”, – зазначив Ляшко.

Найбільша кількість випадків смертей зафіксована у Івано-Франківській області.Як повідомлялось, станом на ранок 12 квітня в Україні зафіксовано 2777 випадків захворювань на коронавірусну інфекцію. За добу додалось 266 нових випадків. 83 випадки з загальної кількості – летальні, 89 пацієнтів одужали.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *