"На завод "Океан" здійснюється інформаційна атака", – голова фракції "Слуга народу"

Події

“На завод “Океан” здійснюється інформаційна атака”. Про це під час брифінгу миколаївських депутатів щодо ситуації навколо заводу “Океан” заявив голова парламентської фракції “Слуга народу” Давид Арахамія.

Від початку року миколаївський завод не вперше потрапляє у центр уваги. 13 лютого Офіс генпрокурора наклав арешт.

А наприкінці травня скандально відома депутатка Анна Скороход заявила про те, що начебто завод ріжуть на метал.

На минулому тижні група миколаївських депутатів відвідала підприємство, яке від 2018-го року належить Василю Капацині.

Під час брифінгу 1 липня Давид Арахамія підтвердив, що на завод здійснюється інформаційна атака з метою заблокувати роботу колективу підприємства.

Арахамія повідомив, що підприємство працює в штатному режимі, але через арешт, який наклала прокуратура, втратило декілька замовлень іноземних суднобудівельників.

Зараз підприємство, щоб не втрачати колектив, переорієнтувалось на містобудівництво. На заводі збудували “міст Кличка”, міст в Станицю Луганську, та металоконструкції для Подільського мосту.

“Будемо звертатись до генерального прокурора з проханням не завдавати шкоду репутації підприємства та власникам”, – сказав Арахамія.

На брифінгу також була присутня депутатка Анна Скороход, яка була авторкою заяви про “розрізання заводу на металобрухт”. Скориставшись можливістю поставити питання, вона питала про події 2015-2016 років, які не стосуються теперішніх власників підприємства.

Акціонер “Океану” Микола Капацина також був присутній на брифінгу й відповів Анні Скороход, що спецоперація зі знищення репутації підприємства, в який вона бере участь, ведеться дуже помітно.

Але збитки нанесені не лише власникам підприємства, а також державі в вигляді несплачених податків.

“Майже шість місяців ми не можемо здобути нових замовлень. Всі ці 700 працівників, які працюють на підприємстві, майже на межі звільнення”, – підкреслив Капацина.

Також він заявив, що завод готовий допомогти державі та відремонтувати або побудувати знищені на заході країни мостові конструкції.

Приводом для арешту суднобудівного заводу “Океан” у січні 2020 року стали свідчення Ігоря Ігнатова, якого раніше вже звинувачували в співучасті в рейдерських операціях.

А організацію інформаційних атак власник “Океану” Василь Капацина пов'язує з Ігорем Юсуфовим, російським олігархом, команда довела найбільше українське суднобудівне підприємство до банкрутства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *