На Прикарпатті вода відійшла від всіх житлових будинків

Події

На Прикарпатті не залишилося підтоплених житлових будинків, але вода стоїть ще майже у 400 підвалах.

Про це йдеться у ТСН.Ранок.

Зруйнованими та пошкодженими залишаються сотні кілометрів доріг, берегоукріплень та майже 300 мостів. Два села досі повністю відрізані від світу. Ще до семи доїзд обмежений.

Аби розчистити зсуви ґрунту, потрібен не один день. У високогірному Яворові стихія розгулялася: в селі шість зруйнованих та пошкоджених мостів та десятки зсувів ґрунту, які загрожують безпеці людей. Один з таких перегородив дорогу до десятка житлових будинків.

Воду та продукти тамтешні мешканці переносять на плечах. Кажуть, що рятувальники техніку їм дали, але з об'ємом роботи впоратися вона не може.

Як повідомлялося, захід України потерпає від повеней, будинки та дороги затоплює, людей евакуюють. Після сильних опадів утворилися потоки, які розливаються та псують все на своєму шляху. Відомо вже про трьох жертв стихії. опади призвели до масштабних паводків у Івано-Франківській, Чернівецькій, Львівській, та Закарпатській областях. Найскладніша ситуація на Прикарпатті та Буковині – там оголосили про “червоний” рівень небезпеки. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *