На Прикарпатті повністю відсутнє сполучення з шістьма населеними пунктами

Події

У Верховинському районі Івано-Франківської області, який найбільше постраждав через сильні паводки, “відрізаними” залишаються шість населених пунктів. 

Про це під час брифінгу повідомив начальник управління ДСНС України в Івано-Франківській області Володимир Чернецький.

За його словами, ситуація потрохи стабілізується. Зокрема, знизився рівень води в річках. Крім того, станом на 1 липня в області не залишилося жодного затопленого будинку.

Загалом обмежено сполучення до дев'яти населених пунктів Прикарпаття. Шість у Верховинському районі – села Дземброня, Бистрець, Шебене, Грамотне, Стовпні,  Кохан. У Косівському районі частково обмежений доступ до трьох сіл – це Шепіт, Космач, Бростури.

Як повідомлялося, захід України потерпає від повеней, будинки та дороги затоплює, людей евакуюють. Після сильних опадів утворилися потоки, які розливаються та псують все на своєму шляху. Відомо вже про трьох жертв стихії. опади призвели до масштабних паводків у Івано-Франківській, Чернівецькій, Львівській, та Закарпатській областях. Найскладніша ситуація на Прикарпатті та Буковині – там оголосили про “червоний” рівень небезпеки. 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *