Морські курорти Миколаївської області закрили через коронавірус

Події

Відсьогодні в Україні закриють для відвідувачів популярні морські узбережжя у Миколаївській області. Про це розповіли в ефірі “Сніданку з 1+1”.

Мова йде про Коблеве, Рибаківку, Морське та узбережжя Тилігульського лиману.

Влада області вирішила вдатися до жорстких заходів, аби не допустити на травневі свята навалу відпочивальників.  

Як відомо, на Великдень чимало туристів порушили умови карантину і виїхали  на узбережжя популярних курортів. Тому тепер ловитимуть порушників піші та автомобільні патрулі, які працюватимуть на території зон відпочинку.  

Така заборона триватиме до 3 травня. Однак місцеві чиновники кажуть, ймовірно, що її можуть і подовжити. 

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордони. Роботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень – від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць – до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей. 22 квітня карантин подовжили до 11 травня.

За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *