Мера Покрова підозрюють в розкраданні понад 1 мільйона гривень

Події

Меру міста Покров у Дніпропетровській області Олександру Шаповалу повідомлено про підозру в розкраданні понад мільйона гривень бюджетних коштів під час проведення ремонтних робіт.

Як інформує прокуратура Дніпропетровської області, правоохоронці викрили організовану групу, до складу якої входили п’ятеро громадян, в тому числі посадові особи однієї з міських рад, за привласнення бюджетних коштів.

“Голова міської ради спільно з начальником управління, головним спеціалістом міської ради і ще двома співучасниками, вступивши в попередню змову, зробили привласнення бюджетних коштів, передбачених на виконання капітального ремонту покрівель житлових будинків і установ освіти”, – повідомили в прокуратурі.

Учасники групи складали акти виконаних робіт, в яких вносили завідомо неправдиві відомості про фактичний обсяг і вартість робіт.

Разом з тим, мер Дніпра Борис Філатов повідомив, що мова йде про мера Покрова Олександра Шаповала. За даними Філатова, його арештовано.

“Вчора так звані “правоохоронці” кинули за ґрати мера міста Покров Олександра Шаповала та його підлеглих. Нібито ті створили “злочинну групу”. Але не врахували тієї обставини, що вже кілька років місто Покров Дніпропетровської області займає перше місце по країні в рейтингу прозорості влади: від держзакупівель до впровадження електронних реєстрів… Олександр Шаповал має бездоганну репутацію як серед мерів міст, так і антикорупційних організацій”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 14 квітня співробітниками СБУ було задокументовано протиправну діяльність першого заступника голови КМДА Миколи Поворозника, який через посередника вимагав неправомірну вигоду у розмірі 125 000 доларів від представника компанії-забудовника. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *