Ляшко розповів, чому карантин можуть подовжити після 24 квітня

Події

Головний саніарний лікар України Віктор Ляшко переконаний, що карантин подовжать, якщо українці нехтуватимуть обмеженями на Великдень.

Про це він сказав в інтерв'ю “Українській правді. Життя”.

Ляшко зазначив, що влада старається 14-17 квітня максимально зменшити кількість інфікованого населення, однак визнав, що питання карантину залежатиме від Великодніх свят.

“У нас релігійні свята тривають 2 тижні. Якщо не будемо дотримуватися карантинних заходів, то зараз ще інфікуються. Мало того, що у нас пік розпочнеться 14-17, то у нас буде додаткова зустріч, додатковий контакт, і це ще буде один інкубаційний період і замість того, щоб 24 квітня виходити з карантину вже поетапно, ми будемо дивитися на динаміку і скаржитися на уряд, який нас неправильно загнав в карантин”, – сказав він та порадив дотримуватися обмежувальних заходів, щоб “спокійно виходити з карантину”.

Нагадаємо, митрополит Епіфаній, предстоятель Православної Церкви України, звернувся до вірян із закликом перебувати вдома на Великдень. Усе – через карантинні заходи задля недопущення поширення нового коронавірусу COVID-19.

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що в  шанс України уникнути різкого зростання кількості випадків коронавірусу залежать від того, як українці відсвяткують Великдень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *