Кидало полум'я, вибухали балони: місцеві згорілого села у Житомирській області розповіли про пожежу

Події

У селі Борятин у Житомирській області місцеві мешканці кажуть, що такої пожежі не бачили ніколи – після підпалу сухої трави полум'я перекинулось на будівлі і знищило 16 хат і ще 16 господарчих будівель, йдеться в ТСН.12.00.  

Селяни кажуть,  хтось підпалив сухостій на полі і звідти вогонь перекинувся  на село. Хто підпалював – версій наразі дві. Начебто тут бачили компанію, яка розводила багаття та смажила шашлики. Друга версія – що палили самі селяни, але вони це спростовують.

Пожежа була настільки сильна, що будинки займалися один за одним. Спочатку люди намагалися вогонь гасити самотужки, але коли зрозуміли, що не справляються, то викликали рятувальників. «Вітер був дуже сильний, стільки пожежних викликали і його не можна було загасити. Пожежні  поприїжджали і чую вже тріск, вже хата горить і все», – каже місцева мешканка села Катерина Федоренчик.

«Хтось траву підпалив і це все сталося в одну хвилину. Кидало полум'я, хати горіли. Я ніколи такого  не бачила. Вибухали балони, дуже страшно було», – додає сусідка  Світлана Масловська.

Пів сотні рятувальників гасили полум'я 5 годин. Один надзвичайник з опіками верхніх  дихальних шляхів навіть опинився у реанімації. Четверо людей – це пенсіонери залишились без даху над головою, їх  забрали до  себе діти. У сільраді кажуть, яким коштом відновлювати хати, поки не знають. Кажуть, грошей аби допомогти селянам не мають, будуть  просити будматеріали у місцевих сільгосппідприємств. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *