Кожен четвертий інфікований коронавірусом в Україні – медик

Події

В Україні все більше медиків заражаються коронавірусною хворобою. Про це розповіли в ефірі “ТСН.Ранок”.

У Вінницькій області інфіковані 90 медиків, третина з них працюють у Калинівській лікарні. Зараз всі хворі на самоізоляції.

Лікарі та медстестри підозрюють, що заразилися від пацієнтів, але інфекціоністи в цьому не впевнені, і шукають інші джерела зараження. Адже заразилися не ті медики, які контактували з хворими на коронавірус.

Спалах коронавірусу серед медиків і на Рівненщині. Інфекцію виявили у 42 працівників обласної лікарні. Це і лікарі, і медсестри, і санітарки. П'ятьох з них шпиталізували. Загалом в обласні захворіли 67 медиків.

У Львівській області померла 58-річна жінка, яка приховала контакт із заробітчанкою, тому тепер медиків і пацієнтів цілого відділення лікарні відправили на обсервацію. Жінку тиждень лікували від пневмонії у звичайній лікарні, коли недуга ускладнилася – тест підтвердив коронавірус. Вже відомо, що вірус підхопили щонайменше дві медсестри та два пацієнта лікарні.

У столичній лікарні коронавірус напередодні підтвердили одразу в 15 медиків. Це і лікарі, і медсестри, і санітарки. Трьох з них шпиталізували, решта – лікується вдома.

Нагадаємо, в Україні станом на ранок 17 квітня кількість інфікованих коронавірусом зросла до 4662 людей, за добу інфікувались 91 медик.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *